Hakkımızda

ARTAŞ HAZIR BETON A.Ş 2013 yılından faaliyete başlamış ve güçlü kadrosuyla, beton kalitesinden taviz vermeden son teknoloji ekipmanları ile Pozantı ilçesi ve çevresinde sektörün önde gelen kuruluşu olmuştur. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, istekleri doğrultusunda öncü çözümler oluşturmak ve ürün kalitemizle farklı hizmetler sunmak temel politikamızdır.

ARTAŞ HAZIR BETON kurulduğu günden itibaren kesintisiz üretim yapmakta olup, daima kendini geliştiren, pazarda gelişimi sağlayan bir firma olmuştur. Her cins ve sınıf betonun üretilmesi, bununla ilgili çok ciddi Ar-Ge çalışmalarının yapılması ve santral seçiminde yaş sistem tercih edilmiş olması kalitenin her zaman ön planda olduğunu göstermektedir. Beton miktarının büyüklüğü ya da küçüklüğü dikkate alınmaksızın ulaşılabilinen her bölgenin hazır betonla tanışması ve kullanımının sürekliliğinin sağlanması öncelikli hedefler arasındadır.

Vizyonumuz

Yetkin çalışanlarımız ve sektördeki tecrübemizle sürdürülebilir büyüme sağlamak ve sadece gurur duyacağımız işleri; sorumlu, dürüst bir şekilde gerçekleştirmek. Müşterilerin, çalışanlarımızın ve toplumumuzun yaşamını geliştirecek bir şirket inşaa etmektir.

Misyonumuz

Ülkemizde çok büyük potansiyeli olan hazır beton sektörünün gelişmesi için hazır beton kullanımını teşvik etmek ve inşaat sektöründe hazır beton kullanım oranının ülkeler için medeniyet göstergesi olduğunu insanlarımıza anlatmaktır.

Değerlerimiz

Doğruluk / Dürüstlük / Yenilikçilik / Şeffaflık / İnsana ve Çevreye Saygı / Fonksiyonel Mükemmellik / İşi Bilme

 

Ana Sayfa      ı      Hakkımızda      ı      Hizmetlerimiz      ı      Galeri      ı      İletişim

Copyright © 2013 artashazirbeton.com Tüm Haklari Saklidir. Designer Paraf Yazılım